LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Dje 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Zenel Hajdini
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtepia
Kuadratur: 200 m2
Oborri: 5 ari
Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrimi ditor+kuzhine,wc+banjo,nje dhom gjumi
K-II- tri dhoma gjumi,wc+banjo dhe terasa.
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Lokacioni : Rr.Zenel Hajdin
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Mundesi ndërimi me një banesë në Ferizaj ose Prishtinë

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr, Driton Islami" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim