LINA-Shitet Shtëpia 6ari oborr në Vll,Gerv.05/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 24 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vellezrit Gervalla
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 100m2
Oborrë; 6 ari
Organizimi i mbrendshem:Kati i Parë;Qëndrimi ditor+kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+banjo
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Vëllëzrit Gërvalla
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/172-626 dhe 044/106-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim