LINA-Shitet Shtëpia 8ari oborr në E.Durak 90/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Sot 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: emin durak
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Oborri ;11 ari
Adresa: Emin Duraku,Rr.Butrinti
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni : Në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad/elektronike: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim