LINA-Shitet Shtëpia me 9.50ari në H.Elezit 75/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Han Elezit
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Oborr;9.50ari
Organizimi i mbrendshëm; Magazin 35m2,Podrum
Kati l - Dy Qëndrime ditore+kuzhinë,wc+banjo
kati ll- Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Adressa;Han Elezit (60m afër magjistralës Ferizaj-Shkup)
Infrastrukturë;Komplet
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim