LINA-Shitet Shtëpia me Lokale -Rr.Gjilanit 39/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Gilanit(afër Market Eliabi)
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia 2.60ari me lokale
Kuadraturë; 320m2 Lokalet;I-40m2
II-40m2
III-80m2

Organizimi i mbrendshem:Kati parë; Qëndrim ditor+kuzhinë,dy wc+banjo,dy dhoma gjumi,dy terasa
Kati i dytë; Qëndrimi ditor+kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy wc+banjo,dy tersa
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Gilanit rrethë Rrugës (afër Market Eliabi)
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Sqarim;Lokalet janë të lëshuara me qera


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim