LINA-Shitet Shtëpia në Rr.Vll Gërvalla 77/16SH

Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, 16 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shtëpia gjendet nga mesi i Rr.Vll Gërvalla në drejtim të HIB petrol.
Oborri me shtëpijë ka rreth 2 ari,shtëpija është e re dhe e izoluar mirë.
Ka mundësi që për një pjesë të mirret një banesë në vend të mirë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim