LINA-Shitet dhe NDRROHET shtëpia+5ari obor 23/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Sot 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rr.Pleshines
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia me 350 m2 dhe e mobiluar
Oborrë: 5 ari
Organizimi i mbrendshëm:
K-I-: qëndrimin ditor,dhomë pritje,dhomë pune,kuzhinë,depo dhe wc+b.
K-II- dy dhoma fjetje,dhomë pune,dhomë për fëmijë,dhomë për garderobë
,wc+b,dhe dy terasa.po ashtu edhe garazhë
Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.
Adresa: Rr Tomas Mandela(rruga është e gjer 6 m)
Çmimi i volitshëm dhe po ashtu ka mundësi të ndrrohet me banesa në Ferizaj dhe Prishtinë.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton Islami afër'' ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim