Leshohet shtepija me qera 180 euro ne rrg Gjilanit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni patunshmeris Erion 19 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Leshohet shtepija me qera
shtepija gjendet ne rrg gjilanit afer universitetit Universum
shtepija eshte ndertim i ri e mobiluar dhe hymje te veqante
qmimi eshte 180 euro
per qdo informacion me te hollsishem mund te na kontaktoni ne numrat
045 222 770
045 222 771
044 112 553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim