MY HOME-SHITET SHTËPIA

Shitet nga: myhomeferizaj@gmail.com Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Prapa Spitalit -Ferizaj
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia Prapa Spitalit ne Ferizaj
Përshkrimi:Shtëpia Ka 3 Kate dhe është e Gatshme për Banim me gjitha kushtet e nevojshme ashtu siq duket ne foto si dhe ka 1.80 Ari me shtëpi.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të drejtoheni tek agjensioni I Patundshmërisë
MY Home Adresa rruga Dëshmorët e kombit përball ishë Shkolles Ekonomike .
I Autorizuar për shitjen e Banesës
Tel kontakt.
+377 (0)46 161 140-Whatsapp
+386 (0)49 952 205
+386 (0)49 952 206
+377 (0)45 597 796-Viber
Të Nderuar Klient ne Rubrikën Kërko në Merr Jep shenoni MY HOME-do të njoftoheni me të Gjitha Ofertat Tona.

Me Rrespekt Agjensioni MY HOME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim