MY HOME-Shitet Shtëpia Në Rrugen Kryesore

Shitet nga: myhomeferizaj@gmail.com Dje 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Enver Topalli
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia në rrugen kryesore Enver Topalli Përball
Kompanies Pastërtia.
Shtëpia ka 2.80 ari oborr dhe është rreth rruges kryesore me Lokale Afariste si dhe e përshtatshme per Ndërtime të Larta.

Për qdo informatë rreth shitblerjes mund të drejtoheni tek Agjensioni I Patundshmërisë My Home Adresa Rruga Dëshmorët e kombit përball ishë shkolles Ekonomike .
I Autorizuar për shitjen e shtëpies
Tel kontakt
+386 (0)46161140-Whatsapp
+386 (0)49 952 205
+386 (0)49 952 206
+377 (0)45 597 796-Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim