NN SHQIPONJA shtepij me qira 100 euro

Shitet nga: armendi 04 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruge te gjilanit
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
kemi shtepija me qira duke fillu nga qmimi 100 euro e deri me 300 euro per informata ma te hollsishem lajmronu ne keta nr te tel 044-643-370 : 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim