NSH SHQIPONJA Shitet Shtepija 3 ari 105000 euro

Shitet nga: armend miftari 13 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: qazim ilazi
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia me 3 ari .
Shtëpia gjendet në Rr. Qamil Ilazi Nr.10 afer Kompleksit Banesor Vizioni ( rr. Gjilanit ).
Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregull.
Çmimi i volitshëm dhe po ashtu ka mundësi kompenzimi me banesa por në pozicione të caktuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim