Plani i shtepise ne shitje

Shitet nga: lulzim 27 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 205 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
plani i shtepis me standarte fenomenale dhe stil te veqant
kati i pare
... kuzhina
...salloni
...nje dhom
...banjo
...depo
...garazha
kati i dyt
...tre dhoma gjumi
...banjo
...galery
...tarasa secila
...pra eshte fenomenale
planin mund ta shini te une ne gjitha dimensionet ne leter plan nga arkitekti
info ose viber +37744250262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim