Ringa (Ipet Objekti me Qera )78/15

Shitet nga: Ringa Sot 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Magj-Ferizaj Prishtine
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ringa Ipet me Qera Objekti Ne Talinovc eshte me 40 ari dhe objekti dhe ka te gjitha paisjet per thertore
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Qiradhenien e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim