Ringa (Shiten 2 Lokale ne Rr.Gjlianit)77/15

Shitet nga: Ringa Sot 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.Gjilanit
Sipërfaqe: 137 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten Lokalet me 137 m2 ne Rrugen e Gjilanit eshte e leshuar me qera me Dokumentacion te Rregullt
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim