Ringa (Shiten 3 lokale ne Rr.Vllezerit Gervalla)80

Shitet nga: Ringa Sot 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten 3 lokale ne rr.Vllezerit Gervalla afer Modacity lokalet kan 130 m2 73m2 46 m2 lokalet jan me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim