Ringa (Shitet 2 Shtepi dhe 6 Hektar Toke)216/15

Shitet nga: Ringa Sot 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ferizaj
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shiten Shtepite dhe Toka ne Slivove me 6 Hektar Toke Me Dokumentacion te Rregullt

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim