Ringa (Shitet Lokali me 521.3m2)86/16

Shitet nga: Ringa Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Lokali me 521.3m2 ne Rr.Varoshit te Vizioni-S
(Gursel Bajram Sylejmani) me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim