Ringa (Shitet Shtepia me 6 Ari)217/15

Shitet nga: Ringa Dje 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Talinovc
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia me 6 Ari ne Talinovc.
Shtepia 2 katshe me 4 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo dhe ballkon.
Shtepia eshte e pa meremetuar.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim