Ringa (Shitet Shtepia ne Lagje te re) 224/16

Shitet nga: Ringa Sot 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj

Ringa Shitet Shtepia ne Rr.Fehmi Lladrovci (lagje te re) me 3.80 ari me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim