Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Enver Topalli)219/15

Shitet nga: Ringa Sot 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Enver Topalli
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Enver Topalli Rreth rruges 4 katshe ka 2 kat lokale me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim