Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Halim Spahia)229/16

Shitet nga: Ringa Sot 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Halim Spahia me 3.22 ari afer Ambulances Rajonale me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim