Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Naim Frasheri)222/16

Shitet nga: Ringa Sot 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia me 3 Ari oborr ne Rr.Naim Frasheri me 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim