Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Sahadete Mekuli)218

Shitet nga: Ringa Sot 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Sahadete Mekuli
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ringa Shitet Shtepia me 6,50 ari ne Rr.Sahadete Mekuli.
Shtepia eshte 2 katshe dhe ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo dhe 2 ballkone.
Shtepia eshte e gatshme per banim me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim