Ringa (UrgjentShitet Shtepia ne Rr.Gjilanit)220/15

Shitet nga: Ringa Sot 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fan Noli
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ringa Shitet Shtepia ne Rr.Gjilanit e Gatshme Per Banim me 5.5 Ari me 3 dhoma gjumi dhe banjo ne katin e 2 dhe me sallon dhe kuzhine ,dhom gjumi banjo ne katin e 1

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim