Ringa Shtepi dhe lokale ne Ferizaj 119

Shitet nga: Ringa 12 Pri 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne rr Gilanit Rexhep Bislimi 1 KAT Lokale dhe 1 shtepia 2 .60 AriPer me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim