SHITEN shtëpitë super-moderne në Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Iliria
Sipërfaqe: 226 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
SHITEN shtëpitë në Lagjen Iliria - Ferizaj.
- Kemi 4 tipe të shtëpive : S, M, X, XL.
- Të gjitha shtëpitë janë të gatshme për banim.

- Koncepti i lagjes i mbyllur. Sigurim me kamera dhe sigurim fizik 24h.
- Lagjja përveç hapësirave të konsiderueshme të gjelbërimit përmban kompleksin e terreneve sportive, qendrën tregtare, shëtitoren e këmbësorëve, parkun gjatësor që ka një shtrirje lineare, çerdhen e fëmijëve, poliklinikën mjekësore dhe lokal të veçantë për besimtarët.

Tipi S:
Sipërfaqja : 172m2
Parcela : 320m2
- Qëndrim ditor, Kuzhinë, Garazhë, Banjo, WC, 3 dhoma gjumi, 2 ballkona.
Çmimi : 132,000 €

Tipi M:
Sipërfaqja : 226m2
Parcela : 320m2
- Qëndrim ditor, Kuzhinë, Garazhë, 2 banjo me parabanjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkona.
Çmimi : 151,000 €

Tipi L:
Sipërfaqja : 240m2
Parcela : 500m2
- Qëndrim ditor, Kuzhinë, Garazhë, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, 2 ballkona.
Çmimi : 176,000 €

Tipi XL:
Sipërfaqja : 264m2
Parcela : 500m2
- Qëndrim ditor, Kuzhinë, Kalda, Garazhë, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, 3 ballkona.
Çmimi : 187,000 €

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim