SHITET SHTEPIJA

Shitet nga: Nazmi 13 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Avdyl Durraj
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
SHTEPIJA ESHT E RREGULLUAR PER MBRENDA KATIN E PAR ESHT SALLONI BANJO KORIDOR DHE SHKALLET PER DYTIN KAT NDERSA DYTIN KAT § DHOMA KORIDOR TARASS BANJO SHTEPIJA ESHT SHUM E MIR ME MARRVESHJE: KONTAKTO NE NUMRIN 015126151229 NAZMI ALIJA:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim