SHTEPI NE HAN TE ELEZIT

Shitet nga: 044693813 10 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ose nderrohet me truall ose shtepi ne Ferizaj
Shtepia ka :
kati l - 2 sallona 1 kuzhin koridorin edhe banjo
kati ll- 3 dhoma gjumi, koridori banjo dhe ballkani
+3 podruma
+1 magazin me 35m2
60m afer magjistrales
shtepia bash me tok ka 9.50ari

kemi edhe nje Lokal me qender te Hanit Elezit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim