SHTEPIA NE SHITJE

Shitet nga: Kemajl Grainca 17 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia nje kateshe me 3ari oborr ( ka 3dhoma dhe 1 banjo) gjindet ne rrugen Enver Topalli (rrugica indrit cara ) afer furres OREX-2. Prona eshte ne emrin tim personal. Qmimi sipas marrveshjes. Nr kontaktues 044 499 276 dhe 044 195 827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim