SHTEPIA

Shitet nga: Kemajl Grainca 16 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shtepia eshte nje kateshe,eshte e pershtatshme per banim(Ka 3 dhoma dhe nje banjo ) dhe gjithashtu eshte ne emrin tim personal, Gjindet ne rrugen Enver Topalli ( rrugica Endrit Cara ) afer furres OREX-2. Qmimi sipas marrveshjes. nr kontaktus : 044 499 276 dhe 044 195 827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim