SHTEPIA

Shitet nga: Danush Shabani 21 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Hasan Prishtina
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
Shtepia gjendet ne rrugen Hasan Prishtina lagjja Muje Krasniqi, Posedon; Ujesjelles,Kanalizim,Ndriqim,eshte e mobiluar komplet,Ka 300Metra katror dhe me 3 ari oborr
Per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr; 044 945 761 dhe ne viber +377 44 945 761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim