Shes Shtepinë në rr. 12 Qershori Ferizaj

Shitet nga: Aziz 29 Krr 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Shtepine me oborr, ka gjithsej 208 m2 , 86 m2 shtepi.
Shtepia eshte ne emer tim, dhe perkthimi mund te behet brenda 2 jave.

Çmimi per ari 98500€ x2.08ari = 204880€ total

Pres bleres serioz!

Info : 044 227 114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim