Shes shtepin në ferizaj

Shitet nga: Emra 23 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shes shtepin ne ferizaj me 6 ari oborr plus ni garazhd e kerrit me kanall plus ni shup e gjat 20 metra me garazhd kerrit esht ngat qytetit 1 kilometer shpija ka
Dhe izolim 10cm qmimi sipas marrveshjes per ma shum info kontaktoni ne nr telefonit 045521402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim