Shes shtepin ne rr. 12 Qershori Ferizaj

Shitet nga: Aziz 04 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

192 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 208 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shes shtepine ne rr. 12 Qershori Ferizaj, shtepia 90m2 dhe oborri 118m2.
Shtepia gjendet kapun me bodrumin e pijeve Caki.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim