Shite shtepija ne Ferizaj

Shitet nga: Ali Shaqiri 22 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Hajriz muhadini
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shtepia gjendet ne lagjen "Vëllezerit Gërvalla-Hajriz muhadini" Nr - 3, dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 12 ari. Shtepia ka 200 m2 dhe perbehet prej 4 dhoma, nje dhome dite, nje kuzhine, 2 ballkona, dhe para shtepise kopsht jashtezakonisht te bukur. Shtepia eshte e mir shitet e mobiluar dhe cmimi eshte i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim