Shiten 2 Shtepi

Shitet nga: Xhelil Sinani 21 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shiten dy shtepi ne nje lokacion dhe hapesire shume komode dhe te pershtatshme

NJERA SHTEPI ESHTE 3 KATESHE

-Ka dy sallona te medhenje me kuzhina dhe me tarasa.
7.5 Ari, 3 Ari oborr

-3 banjo per secilin kat

-2 kuzhina

-8 dhoma

-3 depo per mallra

-2 garazha per vetura

TJETRA SHTEPI ESHTE 1 KATESHE.

-Ka 4 dhoma te medhaja

-1 banjo

-E rregullume dhe shume komforte

Mbrapa shtepis nje kateshe eshte dhe nje garazhe per veture si dhe hapesire shtese per parking.

SHTEPIT JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

PER CDO INFORMATE SHTESE MUNDENI ME KONTAKTU NE EMAIL OSE NE NUMER TE TEL

Ju falenderoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim