Shitet Shtepia ..Rr Gjon Sereqi ne Ferizaj ......

Shitet nga: Ismajl Ismajli 26 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ...


Shtepia ka 5 dhoma gjumi .. 1 sallon me 70 m2 .. 3 banjo ..1 garazh me dyer elektrike ....


Shtepia gjendet ne rr Gjon sereqi ....


Shkollen Gjon sereqi dhe ish Gjimnazi gjenden 10 metra afer ....


SHtepia me gjith oborr 4 ari ///....
.

Shtepia shitete me qmim shum te volitshem qmimi esht i diskutushem ...


Per me shum info na kontakoni nr -- 045663939... 044206596 .. Ismajl Ismajli.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim