Shitet Shtepia Afer Eli-abit.

Shitet nga: Xxxx 24 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia Ne Ferizaj Me 4 ari Oborr Dhe 2 Garazhda, Shtepia Esht e Gatshme Per Banim.

RReth Dokumenacionit Esht Gjithqka Nrregu e Kemi per Mbi veti dhe Mbrenda Dites Behet Bartja.
Shtepia Gjindet Permbrapa Eli-abit te Ri Afer Ures Madhe Ne Ferizaj.

Per Ma Shum Na Kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim