Shitet Shtepia

Shitet nga: sadat 05 Jan 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne rrugen "Athanas Athanasi" ne Ferizaj. Posedon sallon me kuzhin 1 dhome gjumi banjo koridor si dhe shkallet per ne katin e dyte Tavan shepia eshte e kompletume me te gjitha mobilet edhe interiorin e mbrendshem mirpres vetem telefonues serioz Viber dhe ne what's app ne ne:+971527210869
Numrat e telefononi: +37744549271.
Faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim