Shitet Shtepia

Shitet nga: Ramadan Lladrovci 05 Tet 04:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Xheve Lladrovci 46
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia me 5 ari oborr, shtepia eshte 2 katshe
Kati I sallon,kuzhine,banjo,
Kati II 3 dhoma banjo, si dhe kulmi mund te shfrytezohet.
Shtepia gjendet mes dy rrugeve: ne rrugen kryesore Xheve Lladrovci dhe Rruga Rugoves (Te Gjukant)
Eshte prone e shqiptarit me dokumetacion te rregullt
çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim