Shitet Shtepija

Shitet nga: Shtepi 14 Jan 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne Ferizaj Rruga Nazmi Ukzmalji perball gjamise se madhe dhe nenkalimit ne qender te ferizajt,rruga eshte ma kanalizim te ri,e ndriquar rruge me kocka tel int 5 min nga qendra vendbanim i qet.nxemje qendrore garazh podrum et etj shtepia eshte e gatshme per banim sepse une vet jetoj ne kete shtepi..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim