Shitet ose jepet në shfrytëzim Trualli në të cil..

Shitet nga: Baki Shabani 27 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ose jepet në shfrytëzim Trualli në të cilën buron uji nga thellësia e maleve të Sharrit tërësisht i veqantë në botën e ujërave. Burimi i ujit natyral autokton në Fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
Burimi i ujit të kualitetit të lartë.
Balansi ideal natyror i kripërave dhe mineraleve lejon konsumimin e pakufishëm të këtij uji dhe kjo e bën tërsisht të veçantë në botën e ujërave . Trualli ka gjithë infrastrukturen e nevojshme siq eshte : rryma, uji ka kapacitet të mjaftueshëm që mund të shfrytëzohet për prodhim dhe mbushje të ujit natyral.
Terreni është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - Prizren.

Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës
Per me shum info na kontaktoni ne 049 780 780 .
044 711 292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim