Shitet shtepia 3.12 ari ne qender 045-475-845

Shitet nga: Shtepi 07 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Mbrapa gjykates
Sipërfaqe: 0 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia prej 3.12 ari ne qender te Ferizajit. Shtepia gjindet mbrapa gjykates dhe eshte e banueshme. Shtepia posedon 3 lokale ne katin perdhese dhe parking. 045-475-845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim