Shitet shtepia ne ulqin

Shitet nga: Petrit 07 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia ne ulqin ne lagjen meterizi afer pllazhes se vogel pron shqiptari dokumentacion i rregullt shtepia ka 3 dhoma ndertim i vjeter dhe shtepia nje katshe ne ndertim e siper te interesuarit mund te na kontaktojn qmim i volitshem ju persh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim