Shitet shtepia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mani 26 Qer 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia dhe ka një çmim shumë të volitshëm.
Shitet shtëpia në Fshatin Muzeqinë-Shtime
Shtëpia ka një sipërfaqe 200m2, dhe ka në posedim 7 Ari truall, posedon: Kanalizim,Ujsjells, kabllovik, Internet.
Shtëpia është ne mes të fshatit afër e ka lumin dhe Shkollën fillore. Qendrën e mjeksis familjare,
Shtëpia është e kompletune dhe i plotëson të gjitha kushtet e banimit, dhe është pronë shqiptari i posedon të gjitha dokumentat posedues të nevojshme.

Për Informata ma të hollësishme mund të kontaktoni me Pronarin e shtëpie.

Pronari; Mob045/520-588ose ne imell:ekonomisti.rama@gmail.comMë Rrespekt:
Pronari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim