Shtëpi në Ferizaj

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
SHITET shtëpia në #Ferizaj
REF: SH08/18/SH

✓ 4.17 ari truall
✓ 240 m2
✓ Dy kat
✓ Dy kat

Kati përdhesë:
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ Dhomë gjumi
✓ Biblotekë
✓ Banjo
✓ 2 Ballkona
✓ Garazhë

Kati 1:

✓ 4 Dhoma gjumi-(njëra dhomë posedon banjo dhe garderobë brenda hapësirës së dhomës)
✓ Banjo
✓ Ballkon
✓ Ballkon mbi garazhë

Çmimi : 250.000 €

Për më shumë:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
https://fb.com/AgjensioniBestLine
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim