Shtëpi

Shitet nga: Kastriot 31 Gsh 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 720 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Ferizaj
She's shtetin posed on podrum. Lokal dhe 2 kat siper posedon dhe plloq per katin tjeter. Shtepija gjithsej ka 720 m katror , qmimi kushton 350 euro metra katrore, shtepija gjindet ne emin durak ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim