Shtëpia me 3 Lokale ne qender te Ferizajit

Shitet nga: Bala 01 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia me 3 Lokale ne qender te FerizajitShitet Shtëpia në rrugën Gjon Serreçi në Ferizaj Nr.2
Shtepia eshte e mobiluar dhe ka 3 lokale,garazh,podrum dhe 1 Ari tok.
Shtepia ka 2 kate per banim:
Kati ( I ) : 2 banjo, Kuzhin dhe Sallon mbi 60 metra katror,3 dhoma gjumi.
Kati ( II ): 1 banjo,Kuzhin dhe Sallon mbi 60 metra katror,5 dhoma gjumi.

Shtëpia mund të vizitohet vetëm atëher kur ju të keni një termin .Për më shumë informata na kontaktoni në 049 780 780 .
044 711 292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim