Shtëpia me 3 ari afër Qendrës në Ferizaj

Shitet nga: Avdiu 01 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Qamil Ilazi nr.10
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia me 3 ari .
Shtëpia eshte ndertim i vjeter dhe gjendet në Rr. Qamil Ilazi Nr.10 afer Kompleksit Banesor Vizioni ( rr. Gjilanit ).
Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregull.
Çmimi i volitshëm dhe po ashtu ka mundësi kompenzimi me banesa por në pozicione të caktuara

Tel: 044/293-193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim